03 Mayıs 2016

TurkNet'ten İnternet Hizmeti Alamamak

29 Nisan cuma gününden bu yana ınternet hizmeti alamıyorum. Her gün TurkNet müşteri hizmetlerini arayarak mağduriyetimi bildirmeme rağmen araştırdıklarını söylüyorlar.
Ha ama haklarını da yememeliyim düzgün işleyen bir faturalandırma sistemi var. Her ay sabit fatura geliyor internet hizmeti versinler ya da vermesinler fark etmiyor. Mağdur etmede üzerlerine yok. İç tesisat dediler iç tesisatı değiştim. Modemden dediler modemi değiştim şimdi de dış hatlarda arıza şaka gibi sanırım o arızayı da benim gidermemi bekliyorlar.

Abbas 226 Okunma

Cevaplar

 • Abbas'ın Teşekkür Mesajı09 Mayıs 2016

  Teşekkürler TurkNet

 • TurkNet Temsilcisi09 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup mevcut durumda belirttiğiniz sorunun giderildiği, sizlerle yapılan görüşmede teyit edilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi03 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup,10123619 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi03 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön