22 Ekim 2016 #6756586

TurkNet'te Olmayan Hizmetler

8 ekim'de ADSL hizmetimin aktif olduğuna dair mesaj aldım. Gidip bir teknoloji mağazasından sıfır modem alarak sistemime taktım, ancak bugün 22 Ekim itibari ile sonuç sıfır. Kötü bir müşteri hizmetleri, önce alt yapı sıkıntısı sizin yapmanız gerekiyor dendi. Elektrikçi çağırdım ekstra ücret ile kutudan modemin bağlı olduğu prize kadar kontrol ettirdim bir sorun çıkmadı. Aradım düzeltecekleri söylendi. O tarihten beri bekliyorum, hatlar sıkıntılı dendi, devre sıkıntılı dendi, çeviri sesi kaydı yapılmış arıza giderildi. ADSL arızası başka dendi yine ertelendi. Arıza ile ilgili dönüş yapın dedim, dönen olmadı. Yine ben aradım, en fazla sakin olun dendi, yarın dendi, sonra ki gün dendi, modem arızalı dır dendi. Hattınız sıkıntılı biz denedik, fotoğraf var dendi, fotoğrafı gönderin dedim yine dönen olmadı. Sonuç; olmayan teknik ekip, olmayan altyapı, sizi dikkate almayan destek!

Candoğan 414 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Candoğan Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna hizmetinizin onayınız dahilinde iptal edildiğine ve herhangi bir faturalama olmadığına dair 28.10.2016 tarihinde bilgi iletilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Candoğan26 Ekim 2016

    hiçbir çözüm alamadım, elektrikçi ile sistemimi kontrol ettirmeme rağmen 15 günün sonunda tekrardan sizde sorun var denildi, lütfen aynı mesajı cevap için kopyalamyın!

  • TurkNet Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba Candoğan Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11063281 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön