20 Ekim 2016 #6731446

TurkNet'te Müşteri Memnuniyeti Sıfır

İnsanı sinir krizine sokuyorlar. Evraklar ellerine ulaşalı kaç hafta oldu, neredeyse bir ay henüz internetimi bağlatmadılar. Kaç defa aradım en kısa sürede hallederiz dediler ama nafile. Hatta cuma günü bağlayacağız muhakkak evde olun dediler, işimden izin alıp gün boyu bekledim gelen olmadı. Yani dalga geçiyorlar. Bende bütün sanal ortamlarda ve tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağım.

Salih 333 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Salih Bey, Aktivasyon işlemlerinizin tamamlandığına dair 26.10.2016 tarihinde yaptığımız görüşmede bilgi iletilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba Salih Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön