31 Ekim 2016 #6819420

TurkNet'te İnternetin Kesilmesi!

26.11.2014 sözleşme tarihim olan TurkNet internet hizmetim, 26.11.2016 tarihinde bitiyor. Ben bugün 30.10.2016 tarihinde internetsiz kalıyorum. Bilerek ve isteyerek internetimi kesen TurkNet çalışanları, böyle alt yapıda sorun var, şu var yemezler ya internetimi açın, ya da mahkeme yoluna giderim. Alt komşunda TurkNet var, onun interneti var. Ben uzaydan mı geliyorum?

Mustafa 368 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi02 Kasım 2016

    Merhaba Mustafa Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Mustafa Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11125684 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön