10 Ağustos
#12409551

TurkNet'te İnternet Yok, Çözüm Yok

2 gündür internetim yok online'dan şikayet oluşturdum ne arayan var ne soran. Karşında bir muhatap bulamıyorsunuz ama abone olmadan önce çok rahat ulaşabiliyorsunuz yeni abonelik için.


o zamanlar aramanıza bile gerek yok on dakikada bir sizi arayıp ikna etmeye çalışıyorlar ama abone olduktan sonra hiç rahatsız etmezler sağ olsun bir arıza kaydınız var sorunun çözümü için ulaştık diyen yok. Çok şey istemiyoruz karşımızda bir muhatap ve sorunun çözümünü istiyoruz.

Nurdan Nurdan 1.366 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi12 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Sizlere en iyi ve en hızlı şekilde hizmet verebilmek için sadece Online İşlemler ve Hızlı İşlem Hattı üzerinden bize bildirmiş olduğunuz şikayetlerinize destek oluyoruz. Online İşlemler üzerinden açtığınız destek kayıtlarıyla da her zaman şikayetin ilk atandığı kişi ilgilendiğinden çok daha hızlı sonuç alıyoruz. Bu yüzden Sikayetvar.com'u bir şikayet çözüm ve destek kanalı olarak kullanmıyoruz. Şikayetinizle ilgili Destek Kaydı henüz oluşturmadıysanız en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilmemiz için TurkNet Online İşlemler ya da 0850 288 80 80 numaralı TurkNet Hızlı İşlem Hattı üzerinden Destek Kaydı oluşturmanızı, eğer mevcutta bir destek kaydınız varsa yine aynı servisler üzerinden takip etmenizi rica ederiz. TurkNet Online İşlemler üzerinden oluşturduğunuz destek kayıtlarınıza, eklemek istediğiniz konular varsa her zaman yazabilirsiniz. Biz destek talebinizle hızla ilgilenip sonucu size bildireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet

Ziyaretçi Yorumları