11 Ocak
Yorum Yap
#11436765

TurkNet İnternet hızımız çok yavaş

İnternet hızımız çok yavaş. Kendi sitesinden yapılan testlerde 1 mb/S altına düşüyor. Eskiden daha yüksek değerler aldığımızı biliyorum ayıca tahmini alacağımız internet hızı 32 mb/S olarak belirtilmişti. Teknik ekip desen bir ayrı. Gelen adam TurkNet'ten geliyorum demese içeri almazdık. Başka bir sorun ise adamın kullandığı kaba dildi. Bununla beraber hakkımız olduğu halde hiç de kibar olmayan bir sesle "Ben telefon bağlamıyorum, kim söyledi telefon bağladığımı. " diyerek homurdandı.


Ayrıca aynı teknik ekip interneti bağlarken de geç gelmişti. Beklediğimiz hizmet bu değildi. Memnun değiliz. Sorunlarımıza çözüm bulunduğu, bulunmak için uğraşıldığı söylense bile gerçekten hiç ilerleme kaydedemiyoruz. Teknik ekip bizi aradığını söylüyor, fakat telefonlarımızı yanımızdan ayırmıyoruz ve bizi arayan kimse görünmüyor. Telefonumuz kapalıyken arayanlar için beni kim aradı hizmetinden yararlansak dahi.

Emre Emre 1.467 Okunma

Cevaplar

  • Emre14 Ocak

    Hepsini defalarca yapmama rağmen ne doğru düzgün yanıt alabildim ne de sorunum çözüldü. 1 aydır şikayetçiyiz hatta destek taleplerimizin kale alınmadığını şikayetlerimizin hepsinin çözüldüğünü gösteriyor. Artık hep aynı cevapları almaktan sıkıldık. Bu hafta sorunumuz düzelmezse ki bunun ucundan döndük bu hafta sonu, firmayla anlaşmamızı sonladıracağız. Sonuç olarak söyleyeceklerim, sorunlarımız çözülmedi, bağlama sürecinde de sorun yaşadık. Yani satın alımdan sonra başka hiçbir destek veren olmadı. Sattıktan sonra bizimle hiç ilgilenilmedi. Sorunlarımız dikkate alınmadı.

  • TurkNet Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba Emre Bey, Ben Berna. Performans problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu belirtiriz. Tüm internet servis sağlayıcıları tarafından ortak kullanılan telekom altyapısı, santrale olan uzaklığınız, modem veya ev iç tesisatı gibi nedenlerle hızınız değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili altyapı saha ekiplerine talebinizi ileterek çözüme ulaştırmak istiyoruz. İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Yaşamış olduğunuz sorunla ilgili 0850 288 80 80 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak Sesli Yanıt Sistemi üzerinden, Online İşlemler Merkezi üzerinden ya da Sosyal Medya hesaplarımızdan (Facebook, Twitter vs.) bize ulaşarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler