25 Ekim 2016 #6773566

TurkNet'in İstanbul'da 11 Gündür İnternet Bağlayamaması

14,10,2016 da abonelik için gerekli olan evrakların TurkNet'e ulaştığına dair mesaj aldım. Tel no. 21262***. Müşteri hizmetlerini arayarak evrakların ulaştığına dair teyit aldım ve başvuru işlemlerinin
önceliklendirilmesini talep ettim mt gerekli olan notları aldıklarını maksimum 5 iş günü içerisinde internetin bağlanacağını iletti. Takip eden günlerde müşteri hizmetleri her gün 1 defa arayarak hızlandırma talep ettim. 21 Ekim 2016 da "Aktivasyon kısa sürede gerçekleştirilecektir" şeklinde mesaj geldi. Ben de müşteri hizmetlerini arayarak; zaten 1 haftadır aktivasyon beklediğimi, işlemlerin hızlandırılması gerektiğini ilettim. Aynı gün interneti kullanabileceğimi söylediler, kullanamadım. Hatta sinyal olmadığı için kayıt oluşturuldu. Bugün 24 Ekim bitiyor ve hala sinyal yok. 11 gündür internet bekliyorum. Yasal süre dolmasın diye bağladık dediler demek ki ama sinyal yok. Hizmet yok ama eminim fatura kesecekler.

Ali 490 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Ali Osman Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

    Sorun ile ilgilenildiği ve çözüme kavuşturulduğu için teşekkür ederim

  • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Ali Osman Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11071139 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön