17 Ekim 2016 #6702442

TurkNet'in Hizmet Problemi!

TurkNet abonelik başvurusunda bulundum, 06/10/2016 tarihinde evraklarımın ulaştığı bilgisi geldi bunun üzerine 5 iş günü içerisinde servisin gelip hattı kontrol edeceği söylendi 5 iş günü doldu gelen giden olmadı müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim ertesi gün servis geldi kontrol yapıldı 24 saat içerisinde internetiniz açılır dedi. 2 Saat sonra e-posta kullanıcı adı şifre diye saçma sapan bir bilgi gönderildi 48 saat oldu bağlanan bir şey yok müşteri hizmetlerini 3 kere aradım açan olmadı, en son 17 dk bekledim ve bir tane müşteri hizmetine bağlandım bana saçma sapan bahaneler söyleyip ne zaman bağlanacağının belirsizliğinden bahsetti hala internetim bağlanmadı böyle ilgisizlik hizmet olmaz internet bağlayamıyorsanız neden böyle bir şirketiniz var? Bugün açılmazsa hizmetim her türlü yere dilekçe verip şikayetimi bildireceğim.

Furkan 346 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

    Merhaba Furkan Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. Konuyla ilgili arama sağladık ancak ulaşamadık. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba Furkan Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön