22 Ekim 2016 #6757078

TurkNet'in Çözemediği Sorun!

Ortalama 1 aydır borçtan dolayı kesilen internetimin borcunu ödediğim halde internet hizmeti sağlanamadı. Müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı oluşturduğum tarihten şu ana 4-5 gün geçtiği halde bir netice alınamadı daha sonra yetkili bir kişi ile görüştüğümde, bana santralden kaydınızın silindiği söylendi ve bugün en geç yarin gelir denilmesinden 3 gün geçti ve hala internetim gelmedi. Sorunuma çözüm getirilememesi halinde aboneliğimi iptal edeceğim.

Remzi 416 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Remzi Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamış olup aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmediğiniz için size destek olamamaktayız. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba Remzi Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön