01 Şubat 2016

TurkNet'in Bağlantı Hız Sorunu!

Kota dolduktan sonra hızım 3 mbit olması gerekirken 1 mbit oluyor. Ayrıca upload hızım 0.1 mbit. Şaka gibi! Defalarca firma ile iletişim kurdum fakat sonuç alamadım. Şimdiye kadar kullandığım internet sağlayıcılar arasında en kötü olanı. Kesinlikle uzak durulması gereken bir firma.

Muzaffer 131 Okunma

Cevaplar

 • Muzaffer07 Şubat 2016

  Firma 3mbit olarak ayarladığını benim 1mbit olarak aldığımı söylüyor. İsterse 100mbit yapsın ben kullanamadıktan sonra umrumda olur mu? Ben alabildiğim hizmete bakarım. Hem sizin hızımı kasıtlı olarak kısmadığınızı nereden bilebilirim! Tüketici haklarına dilekçe ile başvuru yapacağım. Sonucu sizlerle paylaşırım.

 • TurkNet Temsilcisi04 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi02 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9733407 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi01 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön