27 Ekim 2016 #6797875

TurkNet'e Abone Oldum, İnternet 3 Haftadır Bağlanmadı

7 Ekim Tarihinde TurkNet abonesi olmak için başvuruda bulundum. Aradan 3 hafta geçmesine rağmen hala İnternetim bağlanmadı. İlk günler 5 işi günü sürecek dedikleri işlemler bugün net bir gün veremiyoruz sözüyle değişti. Türk Telekom'dan yetkililerinin gelip kabloları ve bağlantıları kontrol etmesine rağmen ''TurkNet'i arayın internetinizi kullanabilirsiniz'' demelerine rağmen (her gün TurkNet Müşteri hattını arayıp durmama rağmen) hala internetim bağlanmıyor.

Sedat 113 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Sedat Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sedat31 Ekim 2016

  Bugün 31 Ekim aradan kaç gün geçmesine rağmen ne bir yetkili aradı ne de internetim bağlandı. Bu firmayı kesinlikle Tavsiye etmiyorum...

 • Sedat28 Ekim 2016

  Merhaba Yetkili Arkadaş, nakil yaptırmıyorum, sıfırdan bir abonelik başlatmak istemiştim. 7 Ekim tarihinden bugüne kadar çözülemeyecek bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, fakat TurkNet olarak yeterince önem vermiyorsunuz. Kendi alt yapınızda veya ortaklık kurmuş olduğunuz firmalarla kullandığınız yapı dahi olsa max 10 gün için de bu işlem biter. (her ne sıkıntı olursa olsun) normal bir süreden bahsetmiyoruz üzerinden 3 hafta geçmiş bir süreden bahsediyoruz. Ayrıca bu şikayetime dakikalar içinde cevap verdiğiniz gibi sıkıntıyıda dakikalar içinde çözebilirsiniz diye düşünüyorum. Dünden beri sizden herhangi bir yetkili benimle iletişime geçmedi. Neden Acaba? Bugün Akşama kadar internetim bağlanmaması durumunda Henüz başlamamış Oboneliğimi bitireceğimi tarafınıza bildiririm. Saygılarımla, sedat

 • TurkNet Temsilcisi27 Ekim 2016

  Merhaba Sedat Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön