24 Mart 2014

TurkNet Zorla ve Belgede Yanıltıcılık Yaparak Abonelik

Türk Telekom abonesi olan anneannemi, yaşlılığından faydalanarak zorla kendilerine abone yaptılar. Önce telefonla arayıp sözde onay almışlar. Hem Türk Telekom aboneliğini iptal etmek için hem de 40 küsür TL'lik TurkNet aboneliği için. Ki anneannem pek telefon kullanmayan bir insan. Kesinlikle böyle bir şeyi kabul etmez.


Sonra kapıya eleman gönderdiklerini iddia ettiler. Telefonda dediler ki "abonemlerimiz yorulmasın diye kapıya gidiyoruz" Sonra da anneannemden imza aldıklarını ve kimliğinin fotoğrafını çektiğini söylediler. (Fotokopi bile değil!) Belgeleri istedik, mail atacaklarını söylediler 3 defa ama atmadılar. Sonuç olarak yanıltıcılık ile abone kazanan bir şirket. Yasal yollara başvurduk.

Çağla 200 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi25 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz üzerine iletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 25.03.2014 tarihinde yapmış olduğumuz telefon görüşmemizde detayları tarafınıza aktarılmıştır. . TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön