14 Ekim 2015

TurkNet Yüksek Fatura Kesildi

Siz verdiğiniz sözü böylemi yerine getiriyorsunuz. Sizlerle yaptığım anlaşmada 60 liradan 1 kuruş fazla gelmeyeceğini söylemiştiniz. 1. Faturamda geçen ayın ücreti dediniz amenna onu da sineye çektik, bu ay yine aynı. 85 lira fatura çıktı ne yapacağız? Ben bu faturayı kabul etmiyorum net.

Hatice 140 Okunma

Cevaplar

 • Hatice'nin Teşekkür Mesajı26 Ekim 2015

  En başta dinlemeden onay vermiştim. Eğer dinlemiş olsaydım bu paketi seçerdim zaten. Yönlendirmeniz için Teşekkür

 • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2015

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup faturanızın paket dışı yapılan görüşmelerden dolayı 85 TL geldiği bilgisi verilmiştir. Tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 8859081 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön