27 Kasım 2015

TurkNet Yine Babamı Yanıltıp Sözleşme İmzalatmışlar!

T***'ten internet hizmeti alıyorum. 3-4 yıl kadar önce TurkNet babamı T***'ten geliyoruz diye kandırıp sözleşme imzalatmış. Aylarca iki fatura ödemek zorunda kaldık. Sizin siteniz sayesinde bu şirketten kurtulduk.


Bu gün yine bir adam ben evde yokken babama T***'ten geliyoruz, indirim yapacağız diye belge imzalatmış. Ama belgede TurkNet yazılıymış Eski şikayetime bakarsanız aynı problemi daha önce yaşadığımı görebilirsiniz. T***Hizmet Numarası:18075***37 Telefon Numarası:24231***, kullanıcı İ** U***. Lütfen bu TurkNet'ten bizi kurtarınız.

Ernail 219 Okunma

Cevaplar

 • Ernail'in Teşekkür Mesajı30 Kasım 2015

  Müşteri temsilcisi Cansu Hanım'a iyi niyetli bir şekilde problemimizle ilgilendiği için teşekkür ederim.

 • TurkNet Temsilcisi30 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi29 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9231356 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi27 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön