08 Ağustos 2016

TurkNet Yerine Getirilmeyen Vaatler Zinciri

Bugün itibarıyla 36 gündür ne nakil işlemi ne internet hizmeti ne de dondurma işlemini gerçekleştiremedim müşteri hizmetleri telefonları sadece masal anlatıyorlar cevapları standart "görüşmelerimiz kalite standartları gereği kayıt altındadır" arkasından şikayetinizi anlatınca "haklısınız özür dileriz en kısa sürede işleminiz gerçekleşecektir" kardeşim nakilden vazgeçtim kaydımı dondurun. "Bugün ayın 2'si ancak ayın 30'undan itibaren dondurma işlem gerçekleşebilir" peki hesabım işliyor ama bana hizmet vermiyorsunuz insan yemediği yemeğin parasını öder mi diyorsunuz "internet bağlanınca 3 ay boyunca size %30 indirim yapacağız "peki internet hizmetini vermediğiniz halde bana iade edeceğinizi söylediğiniz rakam bedelin bir kısmını karşılıyor "elimizden bu kadarı geliyor" diyorlar bundan sonra yapacağım bir şey kalmadı yorum sayın üyelerin...

Cemil 260 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi29 Eylül 2016

    Merhaba Cemil Bey, Nakil aşamasında yaşadığınız sıkıntıdan dolayı üzgünüz. TurkNet olarak her zaman hızlı ve çevik yapımızı müşterilerimize yansıtmak ve bu tip talepleri en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak isteriz. Ancak nakil işlemlerinde daha önce kullandığınız numaranın taşınması ve nakil olan bölgede müsait altyapının olmaması gibi nedenlerden dolayı bizden kaynaklı olmayan gecikmeler zaman zaman yaşanabilmektedir. 29.09.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede nakil talebinizin tamamlandığını ve faturanızda gerekli düzeltme yapıldığı bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10571167 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön