21 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10459206

TurkNet Yeni Abonelik Süreci 1 Haftadır Haber Yok Firmadan!

1117898 müşteri numarasına sahip yeni abonelik başvurusu yaptık bütün evrakları gönderdik fakat müşteri panelinde
--------------
Değerli müşterimiz, TurkNet'le Özgür İletişim'e geçmeniz için bize gönderdiğiniz belgeler elimize ulaştı ve abonelik işlemlerinize başladık. Şu an sizin bir işlem yapmanıza gerek yok. Başvuru durumunuz ile ilgili sizi düzenli olarak SMS ve E-posta yoluyla bilgilendireceğiz. Başvuru durumunuzu cep telefonunuzdan ve e-postalarınızdan takip edebilirsiniz.


Eksik Belge Listesi: STH İşletmeci Değişikliği Talep Formu


Bu yazı var ancak bana söylenen bütün evrakları ben imzalayıp gönderdim ve firma bana herhangi bir geri dönüş de yapmadı 1 haftadır bekleme durumundayız.

Murat Murat 776 Okunma

Cevaplar

  • Murat23 Mayıs 2018

    Yolladık ya kardeşim sanırım firmanız çalışanları evrakları takip edemiyorlar

  • TurkNet Temsilcisi23 Mayıs 2018

    Merhaba Murat Bey, Ben Cansu. Yaşadığınız sorun nedeniyle üzgünüz. Abonelik işlemlerini kontrol ettiğimde STH işletmeci değişikliği formunun gönderilmesi için hat sahibine arama sağlanmış, ancak ulaşılamamıştır. İşletmeci değişikliği formu ulaştıktan sonra aktivasyon işlemlerini tamamlayarak bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Murat23 Mayıs 2018

    Evrak eksik deyip duruyorlar 1 ilk indirdiğim evrakta ne varsa imzaladım yolladım sonra evrak eksik dendi web sitesinden indirdim imzaladım kargoladım şimdi yine eksik deniyor kardeşim şimdi bakıyorum eksiğe ilk imzaladığım sözleşmeyi gösteriyor sizin kafanız mı güzel nedir bu eğer yapmayacaksanız iptal edin kardeşim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler