19 Temmuz 2013

TurkNet Yanlış Faturalandırma Yapıldı!

Turknet şirketinden 2 adet sabit telefonumuz için hizmet alıyoruz. Ancak arada 3 telefon için fatura gönderiliyor tarafımıza itiraz ediyoruz ve gereğini yapıyorlardı. Bu ay için yine aynı şekilde bir fatura gelmiş ve görevli bana sürekli sizin 3. telefonunuz var diyor ve söylediği numara bizimle de ilgili değil. Bilgisayar alt yapısı ile hizmet veren bir şirket bu tip hataları nasıl yapar hem de sık sık.
Kendilerine ilettik sıkıntımızı ve gelen faturaya itirazımızı. İnceliyorlar ve yarına kadar haber vereceklerini söylüyorlar.

Engin 98 Okunma

Cevaplar

  • Engin22 Temmuz 2013

    2 adet telefon hattımın başka bir hizmet sağlayıcıya taşınması için gereken yazışmaları yaptım,bir daha da turknet ile işim olmaz.

  • TurkNet Temsilcisi21 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 21.07.2013 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön