04 Mart 2013

TurkNet Yanlış Bilgi Vererek Mağdur Ediyor!!

Turknet ile imzaladığımız sözleşme dâhilinde 31 Ocak son tarihli kampanyanın sağladığı telefon ve Adsl hizmetlerine 30 Tl sabit ücret ve 24 ay sabit ücret garantisiyle abone olmak üzere sözleşme imzaladık. Sözleşmenin gereklerine uyulmadı. Önceki firmadan transfer işlemini kendileri yapacaktı ama her şeyle biz uğraştık.


Müşteri hizmetlerinden sağlıklı bilgi alamadık. Şikayetlerimiz iletilmedi. Bir ay boyunca netimiz bağlanmadı. Müdürlüklerinin telefon numarasını devlet sırrı gibi sakladılar. Sonunda 27 şubatta yerlerine gidip başvurumuzu iptal ettirdik. Bahaneleri kimlik fotokopisinin silik çıkmasıydı. Çocuk yanıltır gibi. Müşteriden bilgi saklayıp yanlış bilgi veriyorlar. Şikayetçiyiz.

Hilmiye 84 Okunma

Cevaplar

  • Hilmiye05 Mart 2013

    Yaptığımız başvurunun ardından hizmet bağlanmadığı için bilgiye ulaşamamış olabilirsiniz. Başvurumuzu 212 619 03 41 nolu telefon hattına yapmıştık. Ancak hizmet alamadığımız için başvurumuzu iptal ettirdik.

  • TurkNet Temsilcisi05 Mart 2013

    Sayın Hilmiye Özdilek , İletmiş olduğunuz bilgilere ait TurkNet Adsl hizmeti bulunamamıştır. Hizmetinize ulaşıp detaylı şekilde kontrol ederek tarafınıza bilgilendirme yapabilmemiz için TurkNet Adsl hizmetinin bağlı olduğu telefon numarasını veya abone numaranızı bildirmenizi rica ederiz. TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön