12 Ağustos 2016

TurkNet Yalın İnternet İstedim Hatlı Vermiş

TurkNet'ten internet başvurusu yaparak yalın iinternet almak istediğimi belirttim. Müşteri hizmetlerindeki arkadaş yalın internet vereceğini söyledi ses kayıtlarında da mevcuttur. Fakat hatlı internet vererek beni kandırdı. Hattımı kapattırınca da internet gitti. Yalın istediğimi söyleyince de inkar ederek yalan söyleyip beni zorla interneti kapattırmaya ve taahhüt bedeli ödemeye mecbur buraktılar. Bu yüzden hiçbir zaman tanıdıklarıma bu kurumu önermiyorum ve hakkımı da helal etmiyorum. Hakkımı hukuk önünde isteyeceğim.

Eyyüp 150 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi09 Eylül 2016

    Merhaba Eyyüp Bey, Abonelik onayınızın alındığı satış görüşmeniz ve evraklarınız incelendiğinde, hizmetin telefon+ adsl olarak sunulduğu ve tarafınızdan onaylandığı tespit edilmiştir. Konuyla ilgili telefon görüşmenizde detaylı olarak bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Turknet İletişim Hizmetleri A.Ş

  • TurkNet Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10633599 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön