06 Kasım 2015

TurkNet Verilmeyen Hizmet Faturası!

TurkNet ile hatlarımızın iptali için yapmış olduğumuz mücadele yaklaşık 2 aydır devam etmektedir. Firma ısrarla aboneliğimizi iptal etmemekte, bunun için bin bir türlü numaraya başvurmakta, (haksız yere) bir fazla fatura kesebilmek için her yolu denemektedir. 2 aylık süreçten bazı enstantaneler;


Fatura kesilmeden önce: "Sizin yapmanız gereken bir şey yok. Türk Telekom hatları bizden talep etmeli. "
Fatura kesildikten sonra: "İptal dilekçesi vermemişsiniz. "
Dilekçeyi gönderdikten sonra: "Kaşe okunmuyor. "
İkinci dilekçeyi gönderdikten sonra: " TurkNet yazmışsınız halbuki "TurkNet Müşteri Hizmetleri'ne" yazmalıydınız"

Banu 189 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi20 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, 20.11.2015 tarihinde iletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, iade faturasını iletmiş olduğumuz adrese gönderdiğiniz taktirde işlemleriniz tamamlanacaktır. Sorunun devam etmesi durumunda http://www.turk.net/video-destek/ ve 0850 288 80 80 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden destek alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. TurkNet · 20 Kasım 2015 11:58

 • TurkNet Temsilcisi18 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi16 Kasım 2015

  Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden sistemdeki irtibat numaranızdan, ara bilgilendirme sağlamak adına aradık, ulaşamadık. Kısa süre içerisinde gelişmeler hakkında tekrar arayarak bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi07 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9066367 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi06 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön