26 Ekim 2016 #6790456

TurkNet VDSL  Aktivasyon Problemi

21 Ekim'de Telekom tarafından binamızda bulunan T11 Dslamdan hat tahsisi yapıldı. Bu tarihten sonra 5 gündür VDSL sinyali aktivasyonu bekliyorum. Santralde boş port olmadığı notu düşülmüş fakat ben santralden bakır kablo ile hizmet almadığımı, apartmanımızda fttb altyapısı olduğunu söylememe ve Telekom müdürlüğünden binamızdaki Dslamda boş port olduğuna dair bilgiyi kendilerine vermeme rağmen bir sonuç alamadım.

Şenol 560 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi27 Ekim 2016

    Merhaba Şenol Bey, Hizmet aktivasyonu için yapılan çalışmada altyapınız Fiber olduğu tespit edilmiş olup, VDSL hizmeti sağlayamadığımız bilgisi size verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Şenol Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön