26 Ekim 2016 #6789475

TurkNet Vaat Ettiği Hızı Vermiyor, Desteği Çok Zayıf!

TurkNet 51 Mbps hız ile VDSL bağlantısı yaptı fakat 1-3 Mbps arası hız alıyorum. Sürekli kesintiler yaşıyorum. Sorununuz çözüldü mesajı geldi fakat sorun devam ediyor. Aradığım zaman hiçbir destek personeli yardımcı olmayıp sadece kayıt açıyorlar. Kayıtlar sonuçlandığında sizi arayacağız diyorlar ama aramıyorlar. Sorumsuz, kalitesiz bir hizmet anlayışına sahipler. Şikayetçiyim.

Tarık 414 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Tarık Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından hız sorunun giderildiğine dair 27.10.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Tarık Bey, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön