13 Mart 2014

TurkNet Üyelik İptali Yapılmıyor

TurkNet 77 yaşındaki babamı ikna ederek telefon ve internet bağlantısı yapmış, ancak evde bilgisayar bulunmamakta, olup 7 gün içinde cayma hakkını kullanmak için faks çekilmiş ancak kabul edilmemiş. Daha sonra Ankara/Çukurambar mahallesi muhtarı tarafından 4 defa daha fax çekilmiş. Müşteri hizmetleri ile görüşülmüş ancak iptal talebi yerine getirilmemiştir.


Bilgisayar dahi olmayan yaşlı insanları yanıltarak internet bağlantısı yapması doğru değil. İptal başvurusunu değerlendirmeye almamakta TurkNet firmasının tüketiciye bakışını yansıtmaktadır. Bu yaşlı insanları daha fazla üzmeden lütfen söz konusu iptalin ivedilikle yapılmasını istiyorum.

Şafak 187 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi15 Mart 2014

    Sayın Şafak Dişikitli, Talebiniz üzerine iletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 15.03.2014 tarihinde yapmış olduğumuz telefon görüşmemizde detayları tarafınıza aktarılmıştır. . TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön