27 Ocak 2014 #2259376

TurkNet Uyarmadan Yüksek Fatura Gönderiyor

Turknet ile anlaşmalı olduğumuz hatlarımız mevcut. Hatlarımızın aylık kullanım dakikaları var. Normalde anlaşmaya göre dakikalar aşılmasına yakın veya aşıldıktan sonra SMS ile bilgi vermeleri gerekiyor. Şirket yöneticisi olarak işimi gücümü bırakıp bunu takip edemediğim için aylardır yüksek fatura ödediğimizin ancak farkına vardım.


Konu ile ilgili Turknet firması ile görüştüm, şikayetimi dinlediler haklı olduğumu söylediler. Nasıl telafi edecekleri ile ilgili dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen 2 aydır konunun çözüm sürecinde olduğunu söyleyerek oyalıyor ve hala yüksek faturalar göndermeye devam ediyorlar. Konu ile ilgili oldukça ilgisizler. Bu şekilde giderse mahkemeye vereceğim.

Engin 698 Okunma

Cevaplar

  • Engin'in Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

    Firma memnuniyetimi sağlamak adına bizimle irtibata geçerek gerekli iadeler hakkında bilgi vermiş ve tekrar aynı sorunu yaşamamak için teklifler sunmuştur. Teşekkür ederiz.

  • TurkNet Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz üzerine iletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 29.01.2014 tarihinde yapmış olduğumuz telefon görüşmemizde detayları tarafınıza aktarılmıştır. . TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

  • Engin28 Ocak 2014

    Komik bir şekilde bu gün tarafıma bir e-posta gönderildi. Bu güne kadar hiç olmayan bir uygulama. Gelen e-postada 150dk havuz peket tarifemin %100 kullanıldığı belirtiliyor. Bizim havuz paket dakikamız 150dk bile değil. İlgisizlik diz boyu...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön