23 Nisan 2013 #1759514

TurkNet Usulsüz Evrak İle Taahhüt Alma!

2013 Mart ayı başında 4 adet Türk Telekom hattımı iş yerime gelen ve kendisini Türk Telekom çalışanı olduğunu özellikle vurgulayan ve adının H**** K. olduğunu söyleyen (İzmir Eren İletişim Çalışanı olduğunu sonradan araştırınca öğrendik.) Bir şahıs tarafından yanlış bilgilendirilerek, hatta ve hatta yanıltılarak taşımış bulunmaktayım.


Tamamen bilgim dışında tüm hatlarıma 1 senelik taahhüt yapılmıştır. Ayrıca sizden bu sözde imzalamış olduğum taahhüt formunu da incelemenizi istiyorum. Çünkü böyle bir taahhütte ne bulundum nede bununla ilgili herhangi bir yere imza attım.


İşlemler tamamen benim isteğim dışında gelişmiştir. Bu taşıma işleminin ve bana çıkarılan faturanın hepsinin iptal edilmesini, aksi halde haklarımı kanuni yollar ile arayacağımı size bildirmek isterim. Tahmin edersiniz ki evrakta usulsüzlük ve sahte imza büyük bir suçtur!

Eray 138 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce inceleme sağlanmakta olup en kısa süre içerisinde sonuçlanarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön