24 Ekim 2016 #6770506

TurkNet Ücretini Peşin Ödediğim Hizmeti Bir Gün Kullandım. Hat Borçtan Kapatıldı!

Hizmet bedelini henüz bağlantı için randevu bile almamışken çektiler. 2 ay internet bağlanmasını bekledim. Dayanamayıp Telekom ofisine gittiğimde adresimle ilgili bir kayıt bile olmadığını öğrendim. Kendim ilgilenerek bağlattığım hattımı 1 gün kullandım. Bir fatura daha geldi ve ödediğim kadarını kullandıktan sonra kesinlikle üyeliğimi iptal edeceğimi belirttiğim ve hizmetin bu nedenle kesilmeyeceği garantisini kayıtlı görüşmede defalarca aldığı halde bugün hizmet kesildi ve hala hiçbir dönüş alamadım!

Özge 214 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Özge Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Arıza nedeniyle kullanamadığınız gün sayısı kadar tarafınıza indirim sağlanmış olup, mağduriyetiniz nedeniyle memnuniyet adına 1 ay ücretsiz kullanım hakkı verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özge24 Ekim 2016

    Şikayeti okumadınız galiba. Gene ezber cevabı yazıp geçmişsiniz. Ben ilk faturayı ödedim ama hizmeti tamamen TurkNet'ten kaynaklanan ve kabul ettiğiniz hatalarınız yüzünden kullanmaya kendi çabalarım ile ancak Cuma günü başlayabildim. Bu durumun başıma geleceğini tahmin ettiğim için call center süpervizörleri ile konuyu konuştum. Sizlerle çalışmaya devam etmeyeceğimi ve çıkarılan ikinci faturayı ödemeyeceğimi, ödediğim kadarlık kullanım gerçekleştikten sonra da üyeliği kesinlikle iptal edeceğimi söyledim. İlgili kayıtı açtılar ve bir sorun çıkmayacağının garantisini verdiler. Buna rağmen saah saatlerinden bu yana internet hala kapalı ve kimse bir şey yapmıyor! Ortada arıza yok. Telekom'a ya da iç teçhizata çamur atıp durmayın artık!

  • TurkNet Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba Özge Hanım, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11068041 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön