14 Eylül 2015

TurkNet Transfer Yapacağım Deyip Yeni Üyelik Yaparak Haksız Kazanç Sağlamak!

Ben D-Smart ınternet kullanıyordum. Haziran ayında internette TurkNet' in yeni kampanyasını 100 GB AKK 16 MB hızında sabit 59.99 TL ücretli kampanyaya başvuru yaptım. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümüzde geçiş yapabileceğimi ve cayma bedeli olarak 100 TL ödeme yapacaklarını söylediler.

İlk ay 75 ve bu ay 59.99 fatura ödedim. Ayrıca D-Smart ta 2 aydan beri 64 TL fatura çıkardılar. D-Smart'ı aradığımda geçişim olmadığını üyeli devam ettiğini ve interneti onlardan kullandığımı söyledim. TurkNet'i aradım ve interneti kullanmadığı söylediler. Sözleşme gereği fatura çıkardıklarını söylediler. Bende kapatılması ve mağdur edildiğimi belirtmeme rağmen kapatmamı onayladılar. İnsanları kandırıyorsunuz...

Mehmet 132 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, 14.09.2015 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi15 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 8709245 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi15 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön