16 Eylül 2015

TurkNet Telefonumuzu Kapattılar!

Hızlı internet diye sundukları hizmette hiçbir değişim olmadı. Çalışan telefonumuzu kapatıp bizi mağdur etmişlerdir. Hiçbir yetkilisi de yardımcı olmamıştır.

Emre 87 Okunma

Cevaplar

 • Emre21 Ekim 2015

  hiçbir hizmetinizi kullanmadan fatura gönderiyorsunuz... İnternet ve telefon için 200 TL'ye yakın fatura gönderildi. Sözleşme olmamasına rağmen iptali için bizi çok uğraştırdılar. Nasıl bir firma olduğunuzu belli ediyorsunuz. Kurtulmak için bile müşterileri uğraştırıyorsunuz. Gerekli tüm mercilere şikayette bulundum. Allah sizin gibi insanlardan cümlemizi korusun...

 • TurkNet Temsilcisi01 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

 • TurkNet Temsilcisi21 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz Yapılması gereken kontroller açısından geniş kapsamlı bir konu olacağı için, bu konu ile ilgili olarak gelişmeler hakkında kısa süre içerisinde tekrar arayarak bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi18 Eylül 2015

  Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden sistemdeki irtibat numaranızdan, ara bilgilendirme sağlamak adına aradık, ulaşamadık. Kısa süre içerisinde gelişmeler hakkında tekrar arayarak bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emre18 Eylül 2015

  Tabi ki sizin yardımcı olmanızı isterdim fakat 2 ay önce bu sorunu gidereceğinizi taahhüt etmiştiniz. TurkNet firması olarak sizden bir yardım bulamayınca bende başka mercilerden yardım istemek durumunda kaldım. Sizin kapattığınız telefon eski bir numara ve en önemlisi iş telefonu bu süreç içerisinde kaç müşterimiz bize ulaşamamıştır. Siz bizi abone yapana kadar kaç kez telefon ile uğraştınız ama iş bittikten sonra ilgilenen olmadı. Bu çabanızı müşteri memnuniyeti için kullanırsanız sevinirim. İyi çalışmalar.

 • TurkNet Temsilcisi17 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 8718139 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi16 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön