31 Ekim 2016 #6807088

TurkNet Telefonla Sipariş Alan Firmamızın 1 Haftadadır Hattı Yok

TurkNet 1 haftadır kesik. Telefon hattımıza hiçbir mantıklı neden bulunmadan müdahale etmemiştir. Ayrıca arıza kaydımızıda silip arıza giderilmiştir diyerek sistemlerinden silmişlerdir. Müşteriler ulaşamadığı için 1 haftadır iş yapamaz olduk. Pazartesi ilk iş savcılığa gidip şikayette bulunacağız.

Egemen 244 Okunma

Cevaplar

 • Egemen15 Kasım 2016

  Hala çözüme kavuşmadı.! Çok sağ olun.

 • TurkNet Temsilcisi01 Kasım 2016

  Merhaba Egemen Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11129513 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Egemen31 Ekim 2016

  0312 312 31 32 abim baris dernek adinadir hat

 • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

  Merhaba Egemen Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön