14 Ekim 2016

TurkNet Telefon Ve İnternet Bağlantısı

29 Ağustos 2016'da TurkNet'ten bağlı olduğum santralde iyileştirme yaptığını belirten mesajı aldıktan sonra telefon ve internet bağlantım kesildi. Arıza kaydı bildirdikten sonra hemen her gün cep telefonumdan çağrı merkezini arayarak TurkNet'in beceriksizliğinden kaynaklanan sorunumu çözmeleri için galiba boşuna bekledim. 46 günde bir sorunu çözemedikleri gibi "sorun çözülmüş gibi" mesajlar göndererek iki defa binaya elektrikçi çağırıp boşuna masraf etmeme sebep oldular. Telefon ile sorunuma çözüm sağlayabilecek bir yetkililerine de ulaşamadım.

Turgut 195 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi23 Ocak 2017

  Merhaba Turgut Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup saha ekiplerimiz tarafından arızanız giderilerek 12.12.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede bilgi verilerek sorunun giderildiği teyit edilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turgut13 Aralık 2016

  01.10.2016 tarihli faturaya itirazım iki ay geçmesine rağmen yanıtlanmadı? Diğer fatura sonra... İncelemeyi geciktirerek müşteriyi ödemek zorunda bırakmak mı istiyorsunuz? Bu ticari ahlaktan yoksun olmaktan mı yoksa işlerle başa çıkabilecek kapasitenizin yetersiz olmasından mı kaynaklanıyor?

 • TurkNet Temsilcisi12 Aralık 2016

  Merhaba Turgut Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turgut17 Ekim 2016

  TurkNet'in doğru söylediğine inanabilmem için çözüm görmem gerekir. TurkNet'in neden olduğu sorun başlayalı 50 gün oldu ve "sorun çözülmüştür" ifadesiyle gelen, yalan olan iki mesaj dışında geri dönüş olmadı. Ve sorun çözümsüz olarak ortada duruyor halen. Üstüne bir de hiç hizmet vermeden fatura göndermek, benden para talep etmek dolandırıcılık tan başka nasıl tanımlanır?

 • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

  Merhaba Turgut Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11012353 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön