31 Ekim 2016 #6808405

TurkNet Telefon Hattım ve İnternetim Sürekli Kesiliyor

18.10.2016 tarihinde firmanın internet hizmetini ve telefon hizmetini kullanmaya başladım fakat iki gündür sürekli telefon hattı ve internet hattı kopup kesilip duruyor daha önce bu tarz sorunlar yaşamadığım aynı hattımda şimdi bu sorunları yaşamaya başladım müşteri temsilcisini aradığımda splitter bozuk olabilir diyorlar çözüme yönelik en ufak bir ilgi alaka yok sorunumla çok çabuk ilgilenilmesini istiyorum ve tatmin edici bir cevap bekliyorum firmadan. Hizmet aldığım telefon numaram 02*****.

Tugay 292 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Tugay Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair 01.11.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Tugay Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11121761 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön