20 Ekim 2016

Turknet Telefon Arızası Var Çözüm Sunan Kimse Yok!

11 gün oldu telefonum çalışmıyor. Müşteri hizmetlerini her gün birkaç kez arıyorum ancak bilgisiz her hangi bir soruya bile cevap vermekten aciz müşteri temsilcileri ile verilen cevapların anlamsızlığından başka bir anlaşma sağlayamıyorum. Daha bilgili ve yetkili biriyle görüşmek istediğinde bağlıyorum kelimesinden sonra telefon yüzünüze kapatılıyor. Müşteri olarak hiçbir yaptırımımız olmaması bu şirketin bu saygısız çalışma imkanını ve bizlerin sinir sistemi bozan bir durumu ortaya çıkarıyor!

Mürsel 261 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi19 Ocak 2017

    Merhaba Mürsel Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine ve hizmet alamadığınız dönem için indirim verildiğine dair 24.10.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba Mürsel Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11048007 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön