18 Haziran 2016

TurkNet Telefon Arızası 8 Gündür Giderilemedi!

Şirket olarak 0212***** no.lu telefon hizmetini TurkNet'ten almaktayım. Yaklaşık 8 gündür telefonumda çevir sesi yok. Bu konuda müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı yaptırdım. Sorun çözülmedi. Bana "kutuya kadar sorun yok, kutudan sonraki telefon hattı arızasına biz karışmayız, kendiniz çözün" diyorlar. Bu soruna hemen çözüm bulunmasını rica ediyorum.

Yasin 152 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi25 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin tarafınıza 25.06.2016 İtibariyle incelemelerin sürdüğü hususunda ön bilgilendirme yapılmıştır. Gelişmeler hakkında kısa süre içerisinde tekrar arayarak bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yasin20 Haziran 2016

  Sorunum çözülmedi. Her zamanki otomatik mesajlarını gönderip sorunu çözmüş gibi davranıyorlar. Sizi aradık ama ulaşamadık gibi bir de yalan ifade kullanıyorlar. Bu şekilde çalışan bir operatörle daha fazla çalışmayacağım.

 • TurkNet Temsilcisi19 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, İrtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz 10290834 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi18 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön