11 Temmuz 2014

TurkNet Taahhüt Etmiş Olduğu Hizmeti Vermiyor

Farklı bir operatördeki internet ve telefon hizmetlerimi TurkNet firmasına taşıdım. Firma taşıma işlemini ancak 1 ay sonra gerçekleştirebildi ve yapılan sözleşmede internet ve telefon hizmetini kapsamasına rağmen abonelik taşıma işlemi tamamlandığından beri sadece internet servisini kullanabiliyorum.


Geçiş işleminin yapıldığı günden beri telefon hattım kapalı durumda ve bu konuda abonelik sözleşmesinde yerine getirmeyi taahhüt ettiği telefon servisini sağlamadığı gibi sorunun çözümlenmesi için bir girişimde de bulunmuyor. Telefon hattımın acil olarak kullanıma açılmasını rica ederim.

Cihan 1.974 Okunma

Cevaplar

  • Cihan'ın Teşekkür Mesajı13 Temmuz 2014

    Telefon aboneliğim hizmete açılmıştır. Şikayetimin ardından, sorunun çözümlenmesine kadar olan süreçte tarafıma verdikleri destek ve saygılı tutumlarından dolayı, Türknet firmasına teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  • TurkNet Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Sayın Cihan Pamukçu, Telefon hizmetinizin aktivasyonu hakkında 11.07.2014 tarihinde yaptığımız görüşmeye istinaden talebinizin çözümlenerek size detaylı bilgi verilebilmesi için 506041 numaralı destek kaydını oluşturduk. Çözüm Uzmanlarımız kısa süre içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizi arayacaktır. Tüm soru ve önerilerinizi iletmek için dilerseniz 08502888080 numaralı Çağrı Merkezi’mizi 7/24 arayabilirsiniz. Saygılarımızla. TurkNet İletişim Hizmetleri A.ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön