07 Haziran 2016

TurkNet Taahhüdümün Dolmasını Bekliyorum!

Abone olduğum günden bugüne kadar hiç abartmıyorum 2 gün üst üste kesintisiz internete bağlanamadım. Bu arada internetim 1 haftadır tamamen kesik. Defalarca arıyorum yok arıza kaydı oluştu yok efendim biz sizi arayacağız ama ne arayan var ne de problemimi çözen var.

Nejdet 156 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi16 Haziran 2016

  Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili 08.06.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Nejdet14 Haziran 2016

  Evet bugün 14 Haziran ve henüz internetim için bir sonuç alamadım yani hala kesik. Bu arada haklarını inkar etmeyelim iki kere arandım sorun çözüldü dendi ama ben nedense bağlanamadığı söylediğimde tekrar arıza kaydı oluşturdular:) Sanırsam benim için yeni kablo döşüyolar. Hala şaka gibi. Bundan sonraki gelişmeleri de buradan yazacağım.

 • Nejdet08 Haziran 2016

  Sayın Türknett yetkilisi. 07 Haziran da değil, bugün yani 08 Haziran'da aradınız bu bir. İkinicisi Sorun giderildi diye yazmışsınız ama benim bir haftadır internetim yok ve şu an baktim hala yok şaka gibi başkasının arızasınımı giderdiiniz anlamadım kaldıki telefondada bana arızanın devam ettiğini çalışmanın devam ettiği söylendi:)

 • TurkNet Temsilcisi07 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, İrtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz 10242514 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi07 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup mevcut durumda belirttiğiniz sorunun giderildiği, sizlerle yapılan görüşmede teyit edilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön