31 Ekim 2016 #6811489

TurkNet Sözünde Durmadı!

TurkNet'e evraklarım ulaştı ancak söyledikleri gibi 7 iş günü içerisinde gelmediler. Beni arayıp ulaşamadıklarını söylediler. Bir telefon konuşmasında evime girmeyip dışarıdaki panonun sinyalini santralden açacaklarını ve evimin içine girmeyeceklerini benim ise panodaki sinyali bir elektrikçi vasıtasıyla eve bağlamam gerektiğini söylediler. Bende buna dayanarak telefonun başında beklemeyi bıraktım ve bu yüzden aradıklarında ulaşamamış olabilirler. Son aramada ise 4 gün içerisinde geleceklerini söylüyorlar. Çalışanları koordineli değil sanırım ve ne yaptıklarını bilmiyor olmalılar.

Mustafa 165 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Mustafa Bey, 03.11.2016 tarihinde tarafınız ile yapılan görüşmede hizmet aktivasyon işlemlerinizin tamamlandığı bilgisi verilerek tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Mustafa Mert Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön