06 Ekim 2015

TurkNet Sorunumuz Çözülmedi

18.09.2010 tarihinde Telekom'dan hizmet alırken TurkNet ile sözleşme yaptık. Çok kısa süre sonra hatlarımızda sorun yaşamaya başladık. Önce Telekom ile görüştük, ayrıldığımızdan sorunun çözümü için TurkNet ile görüşmemiz gerektiğini belirttiler. TurkNet müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmede hatlarımızın onay beklediğini onay verilmediği için yardımcı olamayacaklarını. Hatlarımızın sadece bir tanesini kullanmanın yanı sıra arayan müşterilerimizin bize ulaşamadıklarını sanal medyadan bizimle paylaştılar. Bir hafta önce faks ile sizinle çalışmayacağız, dememizin akabinde onaylanmış 05.10.2015 tarihinde ayrılırsanız şirket hatlarının 2 ile 5 gün hatları kapatacaklarını ifade ettiler.

Hasan 165 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hasan07 Ekim 2015

  Sayın tuknet yetkilisi; Sizden tek istediğimiz şirket hatlarının açılması siz neden anlamak istemiyorsunuz? Burası bir iş yeri sayenizde ticari faliyetimiz sekteye uğramış durumda üç gündür telefonlarımız dışarıya kapalı dışarıdan gelen görüşmeler sorunlu

 • TurkNet Temsilcisi06 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 8817963 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş

 • TurkNet Temsilcisi06 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hasan06 Ekim 2015

  06.10.2015 tarihinde tüm hatlarımız kullanılamaz durumda, Türk Telekom a geçiş talebimiz olmasına karşın TurkNet onay mailini halen telekom'a bildirmemiş. Bu firma gayri ciddi davranmaya devam ediyor. Altını çizerek söylüyorum burası bir işyeri bu vurdumduymazlık ticaretimizi etkiliyor. Bu arada şikayetvar bunu neden yayınlanmıyor firmaya bildiriyor.

 • Hasan05 Ekim 2015

  Bugün itibariyle telefon görüşmelerimizi dışarıya kapatmışlar. Şirket avukatımız gerekli işlemleri başlattı. Bunun hesabını mahkemeye verirler artık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön