27 Haziran 2016
Yorum Yap
#5820385

TurkNet Sorun Çözmekte Çok Yavaş!

22.06.2016 tarihinin sabahında "ADSL Erişiminiz Hazır (bilgileriniz) " şeklinde bir mesaj iletmelerine ve üstelik her gün müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir türlü modemimdeki ışıklar yanmadı.

Muhammed 401 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi28 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Muhammed28 Haziran 2016

  Bu konuda daha önce de arıza incelendikten sonra bilgi verileceği söylenmişti fakat içerikli hiçbir şey söylenmedi. Müşteri temsilcilerinizin birinden arızanın ne zaman giderileceğine dair bir tarih verilmesini istediğimde iki günden bahsedebiliyor, fakat arıza kaydımı günler öncesinden yaptığımı hatırlattığımda yeni bir tarih verirsem mesûl tutulurum diye geri geçiliyor. Arıza konusunda ne yapmam gerektiğini sorduğumda ardı arkasına maddelenmiş bir prosedür okuyabiliyorsunuz, bir de için de "panoyu dışarıdan bir ekibe" kontrol ettirmem gerektiği varmış, neden ben sizin yönlendirmenizi beklediğim bir teknik servise dışarıdan masraf yapmalıyım?

 • TurkNet Temsilcisi27 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10304530 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi27 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler