26 Temmuz 2017 #8976320

TurkNet Şikayetleri Yalnızca Aboneliği İptal Edeceğim Dediğinizde Dikkate Alıyor!

Geçen hafta internetim saat 15:00 gibi gitti ve uzun süre gelmedi. TurkNet müşteri hizmetlerini arayarak teknik birimle görüştüğümde cihazlarında güncelleme olduğu için bilgilerime ulaşamadıklarını dolayısıyla yardımcı olamayacaklarını söylediler. Şaşırdım mı, hayır! Ne zaman arasam cihazlarında ya güncelleme oluyor ya da benim bilgilerim açılmıyor zaten. Sonrasında tekrar arayarak fatura bilgileri menüsünden müşteri hizmetlerine bağlandım, sorunumu kendisine de aktardım. Cevap olarak bana sorunun neden kaynaklandığını söylemek yerine, modemden, telefon hattından, bir arızadan kaynaklanabileceğini söyledi. Çünkü ben ihtimallerin neler olabileceğini düşünemedim onun için sizi arayıp bir de dakikalarca bekleyip sizin bir de laf anlamanızı umut ediyorum. İnternetim gittiğinde sebebini bilemeyecekseniz neden varsınız? Dahası o gün internetim akşam 21:00'e kadar gelmedi.

Kübra 773 Okunma

Cevaplar

 • Kübra07 Ağustos 2017

  2 Ağustos çarşamba günü 789872 abonelik numaralı internetimiz öğlen 12.00 gibi bir kesildi, akşam 21.00'e kadar gelmedi. 21. yüzyılda bu kadar kesinti yapılmasının saçmalığı da bir kenara, müşteri hizmetlerini aradığımda oraya oturttuğunuz vasıfsız elamanın biri sorunun ne olduğunu bilemezken, diğeri 'sisteminizdeki güncelleme' sebebiyle bilgilerimi göremediğini iddia etti. Şu sistem güncellemeleriniz ne hikmetse bitmek bilmiyor. Her aradığımda güncelleme var. Müşteriye sorun çıkarmak, dahası o sorunları da çözmemek için ortaya çıkmış bir oluşumsunuz. Her gün her gün sizinle problem yaşamak zorundayız sanırım. Böyle giderse zaten bir iki olay daha yaşanması durumunda sorunu sizle çözmeye bile yeltenmeden hukuksal açıdan hakkımızı arayacağımıza ve alacağımıza emin olabilirsiniz. Veremediğiniz hizmetten bedel talep ediyorsunuz bir de utanmadan.

 • Kübra27 Temmuz 2017

  789872 müşteri numaram

 • TurkNet Temsilcisi27 Temmuz 2017

  Merhaba Kübra Hanım, Ben Cansu. Arızanızla ilgili yaşadığınız sorun nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. Şikayetinizle ilgili altyapı saha ekiplerine talebinizi ileterek çözüme ulaştırmak istiyoruz. İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kübra26 Temmuz 2017

  Ve de siz copy paste yapmadan ben söyleyeyim. Modemimi değiştirdim, telefon kablosu ya da altyapısı ile ilgili herhangi bir sorun ise beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Kendi altyapınızı sağlayamayıp aracı kurumun sorumluluğunu da üstlenemiyorsanız yapmayın bu işi, zaten yapmayın da, yapamıyorsunuz çünkü. Bunları bahane etmeyin en azından.

 • Kübra26 Temmuz 2017

  Soracağım. Ayrıca söz konusu o gün, aynı şeyi temsilcinize de söyledikten 2 dakika sonra internet açıldı. İlla bağırıp çağırmak, gerçekleri yüzünüze vurmak mı gerekiyor? İnsanları aptal yerine koyamayacağınızı haykırmak mı lazım? İsteyince nasıl da halledebiliyorsunuz, açabiliyorsunuz.

 • Kübra26 Temmuz 2017

  Aradım bilmiyorum. En son üçer saat arayla aradığımda ise bir önceki temsilciniz güncelleme var demişti, üç saat sonra başka temsilciniz de aynı şeyi söyledi. Gün içinde güncelleme yaparak bana yardımcı olamayacaksanız ne işe yarıyorsunuz? Aynı şeyi temsilcinize sorduğumda 'sizlere daha iyi hizmet verebilmek için' dedi. Neyin hizmeti Allah aşkına? Hafta iki gün istisnasız giden, normal zamanda bile adam akıllı çekmeyen internetten tek beklentim artık sadece gıdım gıdım da olsa çekmesi olmuş, siz daha iyi hizmetten bahsediyorsunuz. O gün güncelleme var güncelleme var diyen temsilcinize de söylediğim gibi ben sizin saçmalıklarınızla, profesyonellikten uzak tavırlarınızla, sorun çözmekten aciz yaklaşımınızla uğraşmaktan artık ciddi anlamda bıktım ve bir arızada daha zaman kaybetmeden Hakem Heyetine giderek çekmeyen ve kullanamadığım internete neden para ödediğimin hesabını resmi yollarla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön