15 Ekim 2016 #6695368

TurkNet Santralde İyileştirme Çalışması Ardından Yavaşlayan Bağlantı Hızı

80*** nolu TurkNet abonesiyim. 28.09.2016 tarihinde ''bağlı olduğum santralde iyileştirme çalışması'' yapılacağı hakkında SMS ile bilgilendirildim. Çalışmanın bitirildiğine dair SMS almama rağmen bağlantım gelmedi ve arıza kaydı açıldı. Bağlantı sağlandığında ise iyileştirme çalışmasından önce 10 11 Mbps ye kadar ulaşabildiğim hızım 2 mpbs ye kadar düştü. İki üç kere açılan arıza kayıtlarına doğru dürüst dönüş yapılmıyor. Tek söylenen binaya kadar gelen sinyalde sorun yok sorun sizin altyapınız ile ilgili. 15 gün önceki aynı altyapı aynı bina aynı modem aynı kablolar diye açıklamama rağmen hala sorun sizden kaynaklı deniyor. Eminim sistemlerinizde 15 gün öncesine kadar alabildiğim hızı inceleyebilirsiniz. Ya sistemlerde ya santralde ya da saha ekiplerinin bina içi bağlantılarda yaptığı bir hatadan kaynaklanan mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Alper 345 Okunma

Cevaplar

  • Alper20 Ekim 2016

    Biraz önce çağrı merkezi ile yaptığım görüşmeden aldığım bilgi 11020799 referans numarası ile açılan arıza kaydının kapatıldığı yine bir sorun tespit edilemediği bilgisini almış bulunmaktayım. İlginç bir şekilde kayıt kapatılırken müşteriye dönüş yapılmadığı bilgilendirme yapılmadığı da iletildi. Bütün iyi niyet ve gösterdiğim anlayışa rağmen hala size verebileceğimiz hız 2,5 Mbps deniyor. 3 Ekim'den beri hızınız bu kadar dendiğinde 3 ekimden öncesi kaç söyler misiniz sorusuna verilen cevap 3 ekimden öncesini göremiyoruz. Hizmet alamadığımız gibi bir de bu yorumu okuyanların affına sığınarak belirtmeliyim ki ''aptal'' yerine konuyoruz Bakalım aboneliğimi iptal ettirmek istediğimde ne sorunlar yaşanacak.

  • Alper17 Ekim 2016

    Merhaba Sn..... Yetkili. Herkesin daha önce başına geldiğinden emin olduğum gibi ülkemizde teknoloji ne yazık ki biraz şans işi. Şikayetimi belirtiğim aynı gün tarafıma yapılan ve gayet yapıcı olduğuna kanaat getirdiğim dönüşünüz için teşekkür eder, sorunun en kısa sürede çözüme kavuşabileceği yönünde umutlandığı mı buradan paylaşmak isterim. İyi çalışmalar.

  • TurkNet Temsilcisi15 Ekim 2016

    Merhaba Alper Bey, Öncelikle size böyle bir aksaklık yaşattığımızdan dolayı çok üzgünüz. Turknet olarak hedefimiz aslında , en yüksek ve en kesintisiz hizmeti üyelerine sunan işletmeci olmak. Ancak ortak kullanılan telekom altyapıları gibi sebeplerden dolayı , zaman zaman üyelerimizde kesintiye sebep veren arızalar oluşabilmekte. Biz 11020799 referans kaydı ile arızanızı hemen inceleyecek , çözüm yolları ile ilgili size mümkün olan en kısa sürede dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön