13 Ekim 2016
Yorum Yap
#6676312

TurkNet Santralde Boş Port Yokmuş!

T*** kullanıyordum, TurkNet'in cazip tekliflerine aldandım. Olan TTNET aboneliği iptal ettirdim bu ayın 12'sinde ayın 4 den beri gönderdiğim evraklardan sadece kullanıcı şifresi gelmekte aramama rağmen ADSL şifresi beklemekteyiz. Kimsi bir birinden haberli çalışmıyor dün aradım müşteri hizmetlerini ''abi vereyim'' diyor ADSL şifresini ya bende diyorum ben arayınca mi vereceksiniz siz neden gönderiyorsunuz dedim neyse bir hevesle geldi.


Şifre akşam arıyorum müşteri hizmetlerini teknik destek almak için 1.30 saat beklememe rağmen anca biri baktı ben diyorum modem ayarlayalım bölgenizde boş port gözükmüyor diyor. Şifreyi ne diye veriyorsunuz o zaman. Yani geleceğime geçeceğine bin pişmanım boş port yoksa önceden bilgi verirseniz biz de mağdur olmayız. Amaç müşteri çekmek değil amacınız hizmet kalitesi olsun...

Akif Akif 436 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi22 Ocak 2017

    Merhaba Akif Bey, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 14.10.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisinin sizlerle paylaşılması için arama yapılmış olup tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba Akif Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları