15 Ekim 2016 #6696538

TurkNet Problemim Çözülemiyor!

TurkNet müşteri hizmetleri kullanmadığım halde sınırlama getirildi. Çağrı merkezi çalışanlarından Agent B.., M.., U.., M.., E.., B.., A.. S.., A.., Ü... S.. takım lideri olarak tanıttıkları. S.. ve E.. isimli kişiler ile görüştüm. Alınan pts kayıtlarının 72 saat içerisinde sonuçlandırılacağını söyleyen bu kişilerin girdikleri kayıtlarını müşteriyi bilgilendirmeden kendi kafalarına göre kapattıklarını en son E.. beyden öğrendim. Nasıl oluyor da bu kurumsal firma Türkiye'de barınabiliyor? Nasıl oluyor da problemim halen çözülemiyor anlamıyorum.


Konu ile ilgili acil araştırılarak ve aynı zamanda gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra tarafıma dönüş yapılmasını istiyor olmadığı takdirde bir Doğan grubu çalışanı olarak bu konuyu gerekli sayfalarda konuşma kayıtları ile birlikte paylaşmayı internet kullanıcılarına iletmeyi bir borç biliyorum. Bilgilerinize.

Anıl 242 Okunma

Cevaplar

 • Anıl30 Kasım 2016

  Halen bir gelişme olmadı bu sorunu okuyan herkese iletiyorum TurkNet'ten hiçbir şekilde sonuç alamıyorum AKN kotası 4 gün içerisinde 50 GB kotam yine doldu yine çözüm bulunamadı bu sorunu yaşayan herkesin ama herkesin üyeliğini iptal etmeye davet ediyorum. Bu konudaki talepler çığ gibi büyür ise akılları başlarına gelecektir konuyu gerekirse cem çelebilere kadar taşıyacağım.

 • Anıl02 Kasım 2016

  Kay TL anone no.: 02125540207

 • Anıl02 Kasım 2016

  Halen bir gelişme olmadı bu sorunu okuyan herkese iletiyorum TurkNet'ten hiçbir şekilde sonuç alamıyorum AKN kotası 4 gün içerisinde 50 GB kotam yine doldu yine çözüm bulunamadı bu sorunu yaşayan herkesin ama herkesin üyeliğini iptal etmeye davet ediyorum. Bu konudaki takepler çığ gibi büyür ise akılları başlarına gelecektir konuyu gerekirse cem çelebilere kadar tayacam.

 • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

  Merhaba Anıl Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamış olup aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmediğiniz için size destek olamamaktayız. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

  Merhaba Anıl Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön