3 g
Yorum Yap
#11855998

TurkNet Pişmanlıktır, Hizmet Veremiyor

12.04.2019'dan 17.04.2019 ‘bugüne’ kadar internet hizmeti yok durum offline diyor telefon konuşmaları arıza kayıtları çözüm olmuyor, iş yeri telefonumuz yaklaşık 09.03.2019'dan beri yok.


Ben boşu boşuna para ödüyorum TurkNet’e ödediğim para da sorun değil e-ticaret yapan bir iş yeri burası ne telefonu ne interneti çalışıyor.


Müşteri hizmetleri dalga geçer gibi cevap vermiyor telefonu yüzümüze kapatıyor gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Devre numarası:10023***9, destek numarası:25160*** - destek numarası: 25132***.

Ali Ali 613 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali3 g

    Destek kayıtlarını Çözemiyor türlü yalanlar bahaneler üretiyorsunuz. Destek kayıtlarını çözüme ulaştırmıyor bir de şikayetvar.com’ u bir şikayet çözüm kanalı olarak görmüyoruz diyorsunuz Haklısınız. 5 farklı iş yeri ve ev için geçtiğimiz TurkNet'i kimseye Tavsiye Etmiyorum en kısa sürede 5 aboneliklerin hepsinide. Başka bir güvenilir firmaya taşımayı Düşünüyorum

  • TurkNet Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, Sizlere en iyi ve en hızlı şekilde hizmet verebilmek için sadece Online İşlemler ve Hızlı İşlem Hattı üzerinden bize bildirmiş olduğunuz şikayetlerinize destek oluyoruz. Online İşlemler üzerinden açtığınız destek kayıtlarıyla da her zaman şikayetin ilk atandığı kişi ilgilendiğinden çok daha hızlı sonuç alıyoruz. Bu yüzden Sikayetvar.com'u bir şikayet çözüm ve destek kanalı olarak kullanmıyoruz. Şikayetinizle ilgili Destek Kaydı henüz oluşturmadıysanız en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilmemiz için TurkNet Online İşlemler ya da 0850 288 80 80 numaralı TurkNet Hızlı İşlem Hattı üzerinden Destek Kaydı oluşturmanızı, eğer mevcutta bir destek kaydınız varsa yine aynı servisler üzerinden takip etmenizi rica ederiz. TurkNet Online İşlemler üzerinden oluşturduğunuz destek kayıtlarınıza, eklemek istediğiniz konular varsa her zaman yazabilirsiniz. Biz destek talebinizle hızla ilgilenip sonucu size bildireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet

Ziyaretçi Yorumları