19 Ekim 2016 #6730474

TurkNet Para İadesi Yapmıyor

TurkNet'e internet kullanmak için başvurdum internet hizmetini hiç kullanmadan feshettim daha sonrasında, benden aylık olarak ödemeyi aldılar kullandığınız kadar düşülüp geri kalan tutar iade edilecek dendi, tabi bu konuşmadan sonra yaklaşık (3) üç kere çağrı merkezi ile iletişime geçtim defalarca mail attım anketlerine katıldım fakat hala bir sonuç alamadım defalarca konuşmama rağmen en kısa sürede iade edilecek dendi ve hala arayan soran iletişime geçen yok bana yardımcı olur musunuz...

Onur 474 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Onur Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup ekiplerimiz tarafından hizmetinizde kullanım olmadığını tespit ederek faturanızın iptal edildiğine dair 26.10.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba Onur Bey, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11041107 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön