15 Temmuz 2016

TurkNet Özgür İletişim Paketine Geçiş Yapılmadı!

TurkNet eski kullanıcılarına mail atarak artık özgür iletişime geçebilirsiniz diye mail yolladı. Taahhüt süreniz dolmadan sizde geçebilirsiniz. Biz artık taahhüt istemiyoruz geçiş için arayın dediler. Mailin bir kısmı ''bugüne kadar siz bizden güveninizi eksik etmediniz. TurkNet ailesi olarak biz de size güveniyoruz ve artık sizden taahhüt istemiyoruz aksine, size her zaman
en uygun fiyata, içeriği en güçlü paketi sunmayı biz taahhüt ediyoruz.


Yeni özgür iletişim yaklaşımında, TurkNet ailesinin siz değerli üyelerini her zaman en iyi koşullardan yararlandırmak önceliğimiz olacak. " Sonuç siz yanlış anlamışsınız içeriği sağlarız ama taahhüt istiyoruz. Israrla benim yanlış anladığımı belirtiyor. Hani bana güveniyordunuz, hani en iyi içeriği taahhüt ediyordunuz. Ben en iyi içeriği aldığım internetten sağlayıcımı neden terk edeyim. Demek ki en iyi içerik falan taahhütünüz yok.

Selim 184 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi04 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili 15.07.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili 10391961 numaralı destek kaydınızı oluşturduk. Çözüm uzmanlarımız kısa süre içerisinde sizlere bilgi verecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön