21 Mayıs 2016

TurkNet Operatör Değişikliği!

14,05,2016 tarihinde operatörümü değiştirerek evraklarımı gönderip TurkNet'e geçtim ve geçiş işlemlerim hızlı bir şekilde gerçekleşti. Ancak eski operatörümden (V***) internet erişimim kesilmedi ve rahatça iki taraftan da modem kullanıcı adını değiştirerek erişim sağlıyorum.

İki tarafın müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm; TurkNet ilişik kesme evrakının Vodafone'a gönderildiğini ve onaylandığını, Vodafone ise kendilerine bir evrak ulaşmadığını ve ulaşmış olsa hizmetin kesileceğini, iptal için ayrıca dilekçe vermem gerektiğini söylüyor.

Halbuki benim TurkNet'e gönderdiğim evraklar içinde eski operatörden ilişik kesme dilekçeleri mevcuttu. Hangi müşteri hizmetlerine inanacağım? İkisi de topu birbirine atıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Mehemt 279 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi24 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, 20.05.2016 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Değerli Müşterimiz,

 • Mehemt22 Mayıs 2016

  22 Mayıs pazar saat 15 25 itibariyle eski operatörün interneti hala açık, TurkNet neden ilgilenmiyor?

 • TurkNet Temsilcisi21 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10184121 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi21 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön