18 Ekim 2016 #6720346

TurkNet Olmayan İnternette Ücretsiz Deneme Süresinde Çıkartılan Fatura

TurkNet'e sözde özgür iletişim ADSL başvurusunda bulundum. Başvuru tarihi üzerinden 4 hafta sistem hazır güle güle kullanın mesajının üzerinden 3 hafta geçmesine rağmen aktif hale getirilmeyen interneti,3 haftanın sonunda sabrımın sonuna gelmiş ve istediğim paketi iptal ettirdim. Şimdi TurkNet bana 3 haftadır olmayan internetin üstelik 1 ay ücretsiz dedikleri dönem için bana fatura çıkarmıştır. TurkNet'e sizin nezdinde bana sağlamış oldukları "ücretsiz" üstelikte kullanmadığım inter için çıkardıkları fatura için teşekkür ederim!

Savaş 198 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Savaş Bey, Öncelikle sizi artık aramızda göremeyeceğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtiriz. 19.10.2016' da sizin ile yapılan görüşmede kredi kartınızdan çekilen tutarın iadesinin yapılacağı ve telefon portunun 7 iş günün de boşaltıldığı bilgisi verilerek mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba Adem Bey, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Hizmetiniz aktif hale geldikten sonraki ilk 1 ay boyunca hizmet için herhangi bir fatura çıkartılmaz. Hizmete devam edildiği taktirde, 1 ay bedava kullanımını takip eden ayın başında 2. ay kısmi kullanımı içeren fatura yansıtılacaktır. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11035084 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön