31 Ağustos 2016 #6339562

TurkNet Ödenmiş Faturaların Ödenmemiş Gözükmesi!

TurkNet internet erişimim 25.08 tarihinde kesildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda Mayıs ve Haziran faturalarının ödenmemesi gerekçesiyle hattımın kapatıldığı söylendi. Durumu bankadan kontrol ettiğimde her iki faturayı da ödemiş olduğumu ve yine banka yoluyla ödeme yapmak istediğimde "Ödenmemiş fatura yoktur" bilgisinin çıktığını gördüm.


Banka dekontlarını TurkNet müşteri hizmetlerine gönderdim. Bana 544*** müşteri no. / 10670*** no. destek kaydı oluşturdular ve 24 saat içinde işlemin sonuçlanacağını söylediler. Bu arada görüştüğüm müşteri temsilcisi de geçici olarak internet erişimini açtı.


Ancak internetim 31.08 günü tekrar kesildi. Aradığımda destek kaydına işlem yapılmayacağı, zaten şirketin hesap hareketlerinde de borcumun ödenmiş gözüktüğü ama şirket üzerinden tekrar ödeme yapmadıkça hattımın hiçbir şekilde açılmayacağı söylendi. Yanıltmaya çalışıyorlar. Şikayetçim.

Bahadır 148 Okunma

Cevaplar

 • Bahadır08 Aralık 2016

  TurkNet firmasının beyanları doğru değildir. 25 Ağustos'ta oluşturulan 10670505 no.lu destek kaydı hakkında hala işlem yapılmamıştır. İnternetim her gün sürekli olarak kesilmekte ve mükerrer ödeme yapmam sağlanmaya çalışılmaktadır. Halbuki şirketin hesap hareketlerinde de faturalar ödenmiş gözükmektedir. Bankadan ödeme yapmaya kalkınca borç kaydım çıkmamaktadır. Firma aynı gerekçeyle sürekli internet kesintisi yapmak suretiyle borcu olmadığı net olarak bilinen bir aboneyi yani kredi kartı üzerinden ödeme yapması yönünde sıkıştırmaktadır. Bir hafta içinde internetimin hukuksuz olarak kesilmesi insan haklarına da aykırıdır.

 • TurkNet Temsilcisi11 Ekim 2016

  Merhaba Bahadır Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi06 Eylül 2016

  Merhaba Bahadır Bey, Şikayetiniz ile ilgili sizi irtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. 10757104 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi02 Eylül 2016

  Merhaba Bahadır Bey, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön