25 Ekim 2016 #6777916

TurkNet Nakil Sorunu

25826*** abone no.lu TurkNet abonesiyim maalesef;
Yaklaşık bir ay önce adres değişikliği için müracaat ettim, boş kutu olmadığından donduralım denildi, daha sonra boş hat var hattınızı 8 iş günü içinde açacağız denmesine rağmen 20 gündür hattım açılmıyor, iptal edin hattı dediğimde ise cayma bedeli 300 küsür TL talep ediliyor. Müşteri hizmetlerine e-mail attım cevap vermiyor,0 850 288 80 80 no.lu hat ise 1 saat beklememe rağmen cevap vermiyor.
İlgililerden yardım bekliyorum. Beni bu TurkNet derdinden kurtarın.

Emin 436 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Emin Bey, 03.11.2016 tarihinde tarafınızla yapılmış olan görüşmede nakil işlemlerinizin tamamlandığı bilgisi verilmiş olup nakil işlemlerinizin uzaması sebebiyle hizmet alamadığınız günler için 38 TL indirim verilerek tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emin26 Ekim 2016

    Sayın yetkili otomatik cecap veriyorsunuz, sonuç yok

  • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Emin Bey, Nakil aşamasında yaşadığınız sıkıntıdan dolayı üzgünüz. TurkNet olarak her zaman hızlı ve çevik yapımızı müşterilerimize yansıtmak ve bu tip talepleri en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak isteriz. Ancak nakil işlemlerinde daha önce kullandığınız numaranın taşınması ve nakil olan bölgede müsait altyapının olmaması gibi nedenlerden dolayı bizden kaynaklı olmayan gecikmeler zaman zaman yaşanabilmektedir. Ancak biz ilgili kurumlarla hızla irtibata geçirip işleminizi hızlandırmak için gerekli görüşmeleri sağlayacağız. En kısa zamanda tarafınıza nakil işleminizle ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön