01 Temmuz 2016

TurkNet Müşteri Hizmetlerinin Konuşma Üslubu Çok Agresif!

30.06.2016 tarihinde, saat 13:20 civarında (0850 288 80 80) numaranız üzerinden abonelik işlemleri bölümünü tuşladım ve karşıma çıkan bayan müşteri temsilcisine yaşadığım bir sorun ile ilgili tarafıma bilgi vermesini talep ettim. Müşteri temsilcisinin bana olan konuşma üslubunu ve hitap etme şeklinin çok agresif olmasından ötürü kendisi ile polemiğe girmemek için anlatmış olduğum konu hakkında doğru düzgün bir bilgi alamadan çağrıyı sonlandırmak durumunda kaldım.


Müşteri hizmetleri çalışanlarınızın müşterilere karşı daha kibar ve pozitif olması gerekiyor. Bir firmanın müşteri hizmetleri servisi, o firmanın kalitesini belirlemekte oldukça önemlidir. Müşteri hizmetleri personelinizin, çalışmakta oldukları bölüm hakkında daha detaylı bilgilendirilmeleri ve diksiyon eğitimi almaları gerekiyor.

Cihan 496 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi06 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10342461 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön